Lidia Huczek – właścicielka Kancelarii Usług Finansowych oraz biur marki Moje Ubezpieczenia, ekonomista, doradca ubezpieczeniowy oraz finansowy, specjalista w zakresie ubezpieczeń na życie oraz inwestycji. Związana z branżą ubezpieczeniową od 1999 roku, cały czas poszerza swoje kompetencje. Wielokrotna uczestniczka konferencji MDRT, zrzeszającej 1% najlepszych doradców finansowych i ubezpieczeniowych na świecie. Cechuje ją szeroka wiedza oraz profesjonalizm.

Ewa Baron – specjalista w zakresie ubezpieczeń majątkowych, firmowych oraz komunikacyjnych, ukończone studia na Akademii Techniczno-Humanistycznej w Bielsku-Białej. Członek zespołu Moje Ubezpieczenia od 2012 roku.

Katarzyna Kocoń – specjalista w zakresie ubezpieczeń majątkowych oraz komunikacyjnych, ukończone studia na Akademii Techniczno-Humanistycznej w Bielsku-Białej. Członek zespołu Moje Ubezpieczenia od 2014 roku.

Paweł Huczek – specjalista w zakresie ubezpieczeń komunikacyjnych oraz wsparcie IT firmy Moje Ubezpieczenia, student w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie, członek zespołu Moje Ubezpieczenia od 2015 roku.

Ryszard Piechowicz – właściciel Kancelarii Prawa Gospodarczego KPG : prawnik, ukończone studia na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach, ukończona aplikacja radcowska przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Toruniu. Posiada wieloletnie doświadczenie zdobyte w polskich i zagranicznych kancelariach prawnych w zakresie świadczenia kompleksowej obsługi prawnej podmiotów gospodarczych jak i osób fizycznych. Od roku 2009 prowadzi własną praktykę zawodową.