Ty

Twoje życie i zdrowie jest najważniejsze, pozwala Ci pracować i dobrze żyć. Pomyśl jednak, co by było, gdyby zabrakło Cię Twoim najbliższym lub gdyby Tobie samemu zabrakło zdrowia. Oferujemy ubezpieczenie na życie oraz bardzo szeroki pakiet ubezpieczeń zdrowotnych, które zapewnią środki finansowe dla Ciebie i Twojej rodziny, oraz zabezpieczą leczenie w najlepszych placówkach medycznych.

Twój dom

Twój dom w naszych rękach jest bezpieczny. Kompleksowo ubezpieczymy go, a także mieszkanie, dom w budowie, a nawet domek letniskowy. Zapewnimy odpowiedzialność cywilną w życiu prywatnym. Minimum formalności, maksimum zadowolenia.

Twój samochód

Zapewniamy tanie OC, dobre AC. Ubezpiecz swój samochód od szkód wyrządzonych innym (OC). Ochroń auto przed kradzieżą i uszkodzeniami (AC). Zagwarantuj sobie i pasażerom pomoc w razie unieruchomienia samochodu (ASSISTANCE). Ubezpiecz kierowcę i pasażerów pojazdu od następstw nieszczęśliwych wypadków. My zapewnimy Ci komfort jazdy i szybką wypłatę odszkodowania.

Twoja firma

Ty stworzyłeś swoją firmę i jej majątek, my pomożemy ją zabezpieczyć. Ubezpiecz majątek firmy od pożaru, kradzieży, awarii i innych zdarzeń losowych. Pomyśl także o swoich pracownikach. Bierzesz udział w przetargu? Przygotujemy dla Ciebie gwarancję! Firma to Twój drugi dom, nic nie może zachwiać jej stabilnością. OC firmy pokryje koszty w razie błędów Twoich i Twoich ludzi.

Sukcesja majątkowa

Przez lata pracy dorabiasz się majątku, zadbaj o to, aby trafił we właściwe ręce i był pomnażany przez następne pokolenia. Dzięki sukcesji majątkowej Twoja firma może istnieć nawet po Twojej śmierci, ale trzeba o tym pomyśleć już dzisiaj, zanim będzie za późno. Nasza kancelaria posiada wyspecjalizowany zespół składający się z doradców finansowych i prawników, którzy profesjonalnie pomogą przeprowadzić działania związane z przekazaniem majątku prywatnego i firmowego, a także zadbają o zabezpieczenie kwestii finansowych związanych z dziedziczeniem.